• ایران
  • 1402/03/12
news-details
اخبار


استعلام مشکلات اعضا در خصوص صورت‌حساب‌های شرکت مدیریت شبکه

دوره "ممیزی صورت‌حساب" بر اساس نتایج استعلام‌ها برگزار می‌شود.
سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق طی نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های عضو از استعلام مشکلات آن‌ها در خصوص صورت‌حساب های شرکت مدیریت شبکه برق و برگزاری یک دوره آموزشی در زمینه "ممیزی صورت‌حساب" خبر داد.
در این نامه ضمن اشاره به اینکه ساختار فعلی صورت‌حساب‌های شرکت مدیریت شبکه برق در مواردی موجب کسر درآمد نیروگاه‌ها می‌شود، بر لزوم اصلاح ساختار مفهومی و محاسباتی آنها تاکید شده است. بر همین اساس و طبق مصوبات کمیسیون بازار برق و بورس انرژی سندیکا پی‌گیری اعتراضات شرکت های عضو در این خصوص در دستور کار سندیکا قرار گرفته است.
در بخشی از این نامه ضمن تاکید بر ضرورت پیگیری مشکلات شرکت های عضو در خصوص صورت‌حساب‌های بازار برق، به این مساله اشاره شده که دفتر آموزش سندیکا در نظر دارد پس از استعلام مشکلات صورت‌حساب‌ها از شرکت‌های عضو، با همکاری شرکت مدیریت شبکه برق نسبت به برگزاری یک دوره آموزشی در زمینه "ممیزی صورت‌حساب" اقدام کند.
بر همین مبنا در این نامه از شرکت های عضو درخواست شده تا مشکلات خود را در خصوص صورت‌حساب‌های شرکت مدیریت شبکه برق، حداکثر تا هجدهم اردیبهشت ماه سال جاری به دفتر آموزش سندیکا به شماره فکس 22148138 و یا آدرس ایمیل pgcsyndicate86@gmail.com اعلام کنند.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه