• ایران
  • 1403/04/30
news-details
اخبار


مجمع عمومی سندیکا در تیر ماه برگزار می‌شود

جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق، ساعت 14:00 روز دوشنبه هجدهم تیر ماه، در محل دبیرخانه سندیکا برگزار می‌شود.
در این جلسه، ضمن بررسی و اتخاد تصمیم درباره گزارش عملکرد و صورت‌های مالی منتهی به پایان سال گذشته و بودجه پیشنهادی هیا‌ت‌مدیره برای سال جاری، ترمیم اعضای علی‌البدل هیات‌‍مدیره و انتخاب بازرس اصلی و علی‌البدل سندیکا برای سال مالی 1403 در دستور کار قرار دارد و مطابق مجامع هر ساله، روزنامه کثیر‌الانتشار برای درج آگهی‌های سندیکا انتخاب خواهد شد.
مدارک مورد نیاز برای شرکت کردن نمایندگان اعضای سندیکا در این مجمع و انتخابات، علاوه بر معرفی‌نامه شرکت مربوطه، شامل کپی کارت معتبر بازرگانی یا کارت عضویت در اتاق‌ های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و کپی کارت ملی نماینده اشخاص حقوقی حاضر در جلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق العاده است.
بر این اساس، دبیرخانه سندیکا طی ارسال نامه‌ای به کلیه اعضای این تشکل درخواست کرده، تا پیش از موعد مشخص‌شده برای مجمع عمومی نسبت به تمدید و یا دریافت کارت بازرگانی و یا عضویت در اتاق بازرگانی اقدام کنند.
لازم به ذکر است به موجب تبصره 3 ماده 7 اساسنامه سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق، یکی از شرایط عضویت در این سندیکا، داشتن کارت بازرگانی یا عضویت معتبر در اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران است. از این رو نداشتن این شرایط سبب محرومیت از حق رای و یا انتخاب شدن به عنوان عضو هیات‌مدیره در مجامع عمومی سندیکا خواهد شد.
فايل‌هاى مرتبط

ديدگاه‌ها

ارسال دیدگاه